Dirbame su

 


Hostingas Serveriai.lt

 

Įsikurk internete nedelsdamas! 


Lietuvių English Русский Polski


THE BEST IT CONSULTATION TEAM
SAP Business All-in-One

SAP Business All-in-One


Reikalavimai ir lūkesčiai vis didėja – tikimasi, kad naujausia verslo valdymo programinė įranga bus „vaistas nuo visų ligų“, galimybė vienu judesiu išspręsti kelis klausimus. Būtent tokia yra verslo valdymo sistema „SAP Business All-in-One“. Vientisas programinės įrangos sprendimas padeda sustiprinti praktiškai bet kokio verslo visus procesus. SAP Business All-in-One“ gali  padėti padidinti įmonės skaidrumą ir pagerinti ataskaitų kokybę, leisti vienu spustelėjimu pamatyti realius visos įmonės skaičius.

Paprasčiau ir pigiau, tai – visi pagrindiniai verslo procesai sudėti į vientisą ir nuoseklią sistemą. Šis sprendimas įdiegiamas lengvai, greitai ir pigiai. Jei paprastai tokios sistemos diegimas gali užtrukti iki 1–2 metų, „SAP Business All-in-One“ sprendimas diegiamas apie keturis kartus trumpiau. Todėl ir projekto kaina gali būti kelis kartus mažesnė nei įprastai.

„SAP Business All-in-One“ sprendimas buvo sukurtas mažoms ir vidutinėms gamyba, prekyba ir paslaugų teikimu užsiimančioms įmonėms, kuriose dirba apie 50–250 žmonių, o apyvarta siekia 20–70 milijonų litų.

Vidutinio dydžio įmonės nuolat tarpusavyje konkuruoja. Kiekvienai iš jų ypač svarbu būti pirmąja, aptikusia ir užėmusia naujas nišas rinkoje. Be to, tuo pat metu reikia patenkinti atskirų rinkų poreikius ir teisinius reikalavimus, trumpinti gaminių kūrimo ciklus – taip didėja veiksmingo planavimo ir efektyvių ataskaitų poreikis. Šiai problemai spręsti ir buvo sukurta „SAP Business All-in-One“ sistema.

Sistemos pagalba, sekant sąnaudas ir terminus, galima vykdyti integruotus vystymo procesus, valdyti tiek vidinius, tiek išorinius dokumentus, vykdyti klasifikuojamų gaminių priežiūrą per visą jų gyvavimo ciklo trukmę, integruoti visus pardavimo procesus nuo pat pirmojo kontakto iki sąskaitos, išsamiai ir nuolat valdyti pasiūlymus, klientų ir gamybos užsakymų sąnaudas, gauti realaus laiko ataskaitas ir netgi aptarnauti klientus ne tik įmonėje, bet ir už jos ribų ir kt.

Sistemos vartotojų patogumui joje yra integruoti įsigijimų ir kokybės valdymo procesai, prognozavimas ir žaliavų poreikio planavimas, be to, kaip ir visose tokio pobūdžio sistemose, joje taip pat yra didžioji sąskaitų knyga, mokėtinos ir gautinos sąskaitos, ilgalaikio turto apskaita – taigi, beveik viskas, ko reikia valdant įmonę.

Kaip minėta, „SAP Business All-in-One“ skirta išskirtinai prekybos, gamybos ir paslaugų teikimo veiklas vykdančioms įmonėms. Prekyba užsiimančioms įmonėms SAP verslo valdymo sistema naudinga, nes ji palaiko visą pardavimo klientams procesą: nuo užsakymo gavimo, siuntinio pagal sąmatą suformavimo iki sąskaitos pateikimo. Sukuriant užsakymą sistema automatiškai nustato kainą ir patikrina reikiamų gaminių atsargas, be to, kartu su sąskaita finansų ir kontrolės skyriui sukuriami pranešimai apie pajamas ir visas susijusias sąnaudas.

Gamybos įmonės naudodamos „SAP Business All-in-One“ sprendimą gali koordinuoti logistikos operacijas visose verslo srityse. Besiremdama klientų poreikiais ir ankstyvo planavimo priemonėmis sistema pateikia gamybos pasiūlymus, o kokybės, kontrolės ir užsakymų sekimas padeda išvengti vėlavimo ir klaidingų siuntimų. SAP programinė įranga padeda pasiekti didžiausią gamybos našumą, sumažinti sąnaudas ir sutrumpinti apdirbimo trukmę bei leidžia sukurti tikslų gamybos planą, atsižvelgiant į kintančią turimų žaliavų vietą, pristatymo datas, disponuojamą darbo jėgą ir mechanizmus. Įvairias paslaugas teikiančioms įmonėms sprendimas gali padėti prižiūrėti visą vykdymo procesą – nuo surinkimo vietoje iki priežiūros ir remonto užsakymų. Tuo pat metu sistema visas finansines pozicijas, kreditus ir debitus perduoda tiesiogiai į integruotą apskaitos sistemą. Įdiegta „SAP Business All-in-One“ sistema gali naudotis visi įmonės darbuotojai, kuriems suteikta prieiga, vadinasi, visas verslo valdymas yra koncentruotas vienoje vietoje ir problemas galima spręsti dar joms net neiškilus.

Per 100 dienų kompanijoje gali būti įdiegta iš anksto sukonfigūruota sistema su tam tikrais pasaulinės praktikos padiktuotais sprendimais ir fiksuotu kainos pasiūlymu, apimančiu programinę įrangą, licencijas, programinės įrangos priežiūrą, konsultavimą ir diegimo paslaugas. Tai yra būtent tai, ko reikia įmonei, siekiančiai sėkmės aršios konkurencijos sąlygomis.


© 2009-2020 E-Business Solutions Group. Visos teisės saugomos.